Sosyal Medya Danışmanlığı; Facebook Reklam, Facebook Reklamı, Twitter Reklam, YouTube, İnstegram vb…

4Şubat, 2013

Categories:
Facebook, Genel, Soru ve Cevap, Sosyal Medya, Twitter

Comments:
0

Author:
exorcist

Facebook Reklam ve Facebook Reklamı

Facebook Sayfalarında Reklamın Size Yararı nedir ??

 • Milyonlarca kişinin dikkatle, her gün göz attığı facebook duvarlarında artık markanız da yer alacak.Yan bölümde bulunan reklam modelleri ile reklam alanlarından çıkıp kullanıcıların odak noktasında olacaksınız.
 • Facebook sayfalarında yayınlanacak reklamlarınız sadece anlık olarak konuşulmaz. Reklam kampanyanızı yada video’nuzu insanlar arkadaşlarıyla paylaşabilir ve tavsiye edebilir.Sadece tek bir yayınla markanızı tüm Türkiye’ye izletebilir veya konuşturabilirsiniz. Üstelik anında kullanıcı yorumlarını takip edebilir, anında geri dönüş alabilirsiniz.
 • Sitenizin bağlantısını, milyonlarca facebook kullanıcısının beğendiği sayfalarda, çok uygun maliyetlerle yayınlayalım, hem trafiğinizi, hem de marka bilinirliğinizi arttıralım.
 • Reklam video’nuzdan kampanya video’nuza ( fragman,klip,tiyatro gösterisi,konser,dvd,kitap vb ), viral çalışmalarınızdan albüm çalışmalarına kadar, pek çok farklı kategoride video’nuzu milyonlarca kişinin takip ettiği facebook sayfalarında paylaşalım, hem izlenilmenizi, hem de paylaşılmanızı sağlayalım. Yaratacak viral etki ile video’nuzu tüm Türkiye’ye izlettirelim, konuşturalım!
 • Milyonlarca facebook kullanıcılarının beğendiği sayfalarda, markanızın veya kampanyanızın sayfasını yayınlayalım, onların da sayfanızı beğenmelerini sağlayalım. Minimum bütçe ile, takipçi sayınızı arttırın ve kampanyalarınızı ücretsiz duyurabileceğiniz hayran kitlesine sahip olun.
 • Markanıza ait facebook uygulamasını veya facebook oyunlarınızı milyonlarca kişiye tanıtalım ve kullanmalarını sağlayalım.

 

İLETİŞİM : 

Facebook Reklamı

Facebook da Reklam

Facebook Sayfa Reklamı

Facebook Oto Like

Facebook Beğeni Arttırma

 

Dünya yeniden şekillendiğini ve reklam kampanyalarının artık internet üzerine döndüğünü unutmayalım…!

Toplumların alışkanlıkları ve davranışları, web dünyasının sunduğu olanaklara göre hızla değişiyor. Köşe başında işlek bir iş yeri açmak yerine artık; “Google’da Nasıl Yerimizi Alırız” diye konuşur olduk.

Her geçen gün çığ gibi büyüyen bu dev ağ içinde, peki siz yerinizi aldınız mı?

Bu pazarda şimdiden yer tutabiliyor musunuz?

Vizyonunuz ne olmalı?

Ülkemizde internet kullanımının toplam nüfusun % 50 si oranında olduğu düşünülüyor. Bu oran her geçen gün artarak büyümekte. Günümüz toplumunun alışveriş, okuma ve araştırma alışkanlıkları, internet dünyasının gelişimine paralel olarak değişmekte.

Bu nedenle kurumların ürün ve hizmetlerini; tanıtmak ve pazarlamak için internet dünyasında yer alması bir zorunluluk haline gelmiştir. Öyle ki sadece internet dünyasında yer almanın dışında; ürün ve hizmetlerin etkin ve doğru bir şekilde sunulması her geçen gün daha da önem kazanmakta. Bu nedenle biz FMO Creative olarak, kurumunuzun sadece internet dünyasında yer almakla kalmayıp, ürün ve hizmetlerini etkin ve doğru yollarla pazarlaması için ihtiyaç duyduğu spesifik web tasarım, google adwords, google seo, sosyal medya , toplu mail hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Hizmet Prensiplerimiz : 

 • Büyümek, gelişmeyi istemek ile başlar. Gelişmeniz için gerekli tüm çözüm ortaklarına sahibiz.
 • Her işin bir uzmanı vardır. İşi uzmanına bırakmanızı tavsiye ederiz. Eğer uzmanlığımız dışında bir işiniz varsa bizimle çalışmamanızı direk söyleriz.
 • Sizin memnuniyetiniz, bizim referansımızdır. Referasnlarınız sayesinde büyüdüğümüzün farkında olan bir firmayız.
 • Biz, ücretimizi yaptığımız medya planlamanız üzerinden kazandığınız gelirin içinden alırız.
 • Yaptığımız her işi sözleşmeli ve %100 Garanti kapsamında yaparız.
 • Ne istediğinizi söylemenize gerek yok, biz sizin neye ihtiyacınız olduğunu buluruz.
 • Sizin için en iyisini düşünmek, bizim en başlıca misyonumuzdur.

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ NELERDİR ? 

 • Sosyal Medya Reklamları : Facebook Reklam , Twitter Reklam ( 5 Milyon Kişiye Tanıtım )
 • Facebook Fan Page (Sayfa) Tasarımı ve Sayfanıza Üye Çekimi, Twitter Sayfa Tasarımı ve Takipçi Arttırma ( 100.000 Beğeni – 20.000 Takipçi ), YouTube izlenme Arttırma, instegram takipçi arttırımı vb….
 • Web Tasarım
 • Google Reklamı ( Google de belirlediğiniz Arama kelimesinde İlk Sayfaya çıkma garantisi Google Seo Hizmeti )
 • Toplu Mail Hizmeti ( Fuarlarda toplanarak hazırlanmış gerçek 2 Milyon kişiye Toplu mailing tasarımı, gönderimi ve raporlaması )

 

LEAVE A REPLY

You must be logged in to post a comment.