Google AdWords DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

FMO CREATIVE | Google AdWords DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

FMO CREATIVE bir Google AdWords Danışmanlık Hizmetidir. Bu hizmet tamamen danışmanlık amaçlı olup herhangi bir ücretlendirme bulunmamaktadır. Ana hedef bilgi paylaşımı ve özel tekniklerin karşılıklı paylaşılması üzerine kuruludur. Google AdWords Reklam platformunu kullanan reklam verenler ve İnternet Reklamcılığı ile Arama Motoru Pazarlaması (Search Engine Marketing) alanlarında faaliyet gösteren, küçük – orta – büyük bütçeli kuruluşların internet reklam stratejilerini belirlemeleri üzerinde araştırmalar yapar.

FMO CREATIVE, sürekli gelişen İnternet Teknolojileri ile bu gelişmeden oldukça fazla etkilenen Arama Motoru Pazarlaması (SEM) sektöründe 8 yılı aşkın deneyimi, arama motoru algoritması üzerine başarılı çalışmaları olan dinamik ekibi, “Minimum maliyet, Maksimum kazanç” odaklı çalışma politikası, gerçekleştirdiği Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM) projeleri ile kendi alanında elde edilmesi zor başarılara imza atmış bir kuruluştur.

İnternet reklamcılığı düşünüldüğü kadar kolay bir uygulama değildir. Gelişen son teknolojiler ile internet reklam platformları, reklam verenlerini sahte kullanıcı ataklarından korumak için oldukça sert ve gerekli önlemler almışlardır. Bunun en büyük ve en iyi örneği Google AdWords reklam programında yaşanan Reklam Politikaları güncellemeleridir.

Ancak alınan bu önlemler ile birlikte internet reklamcılığının kendi içinde oluşturduğu kurallar, bu alanda bilgi eksikliği olan reklam verenlerin zarar etmesine ve internet reklamcılığının geri-dönüşünde düşüşler yaşamalarına sebep olmuştur.

Büyük ölçekteki reklam verenler kendi bünyelerinde oluşturdukları İnternet Reklam Departmanları ile çözüm arasalar da, gerek bu departmanlarda çalışan ekibin bilgi ve deneyim eksikliği gerekse Google AdWords gibi hizmetlerin açıklamadıkları teknik alt yapıları ile internet reklamcılığında yapılan manüplasyonlardan dolayı, İnternet Reklamcılığı gün geçtikçe daha zor ve içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı.

İşte tam da bu noktada, uzun zamanlarımızı ve dikkatimizi sadece bu sektöre odaklamış bir yapı olarak FMO CREATIVE, birçok reklam verenin ihtiyacı olduğu bir kuruluş olmayı başarmıştır.

FMO CREATIVE ‘in farkı, reklam verenlerin isteklerine sadece reklamcılık mantığı ile değil, bir reklamın internet reklamcılığına uygun olup olmadığını da sorgulamasından kaynaklanır. Etkileşim alanı çok geniş olan internet, reklamcılık için oluşturulmuş olan uygulamaları çerçevesinde diğer reklam mecralarından farklı kurallar ve mantık ile işler. FMO CREATIVE bu farklı kuralların uygulamasında profesyonelleşmiş ekibi ve deneyim birikimi ile, reklam verenlerin internet reklam stratejilerini en etkili şekilde oluşturmayı hedeflemiştir.

Doğru kullanıldığında büyük bir etkiye sahip olan internet, reklam ve pazarlama alanında da bu etkisini günden güne arttırmaktadır. Reklam verenlerin internet reklamları için yaptıkları yatırımın nedenli önemli olduğunu ve bu yatırımın sonucunda bekledikleri geri-dönüşün öneminin farkında olan FMO CREATIVE, internet reklamcılığına verdiği önemi ve özeni sizin kullanımıza sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve işletmeniz için sunacağımız İnternet Reklamcılığı çözümlerini danışmak için lütfen fuat@odemisli.com adresini veya web sitemizin İLETİŞİM bölümünü kullanınız.

FMO CREATIVE ”en iyi reklam aracınız!”

www.odemisli.com

 

Google Adwords İpucu :  Bir Google AdWords reklam grubunda en çok 2000 anahtar kelime yayınlanabilir.