Google Seo, Google Adwords


AdWords Reklamlarınızın Maliyetlerini Düşürmek İster misiniz?

Biliyoruz, Google AdWords harcamalarınız sonucunda; reklamlarınız beklediğiniz kadar yüksek konumlara ve düşük maliyetlere sahip değil. Bu durum işletmeniz ve sizin için büyük bir sorun. Google AdWords ile ilgili başvurduğunuz her noktadan size özel cevaplar yerine; otomatik e-mailler alıyorsunuz. Yüksek ücretler ödeyerek ve büyük emeklerle hazırladığınız web sitenize ziyaretçiler geldiği halde, satışlarınız reklam maliyetleri ile karşılaştırıldığında düşük yada tanıtımınızdan beklediğiniz oranlarda geri-dönüş alamıyorsunuz.

 

Peki, bu durumu değiştirmenin bir yolu yok mu? Elbette var! Çözüm : FMO CREATIVE

 

FMO CREATIVE Nedir?

FMO CREATIVE bir Google AdWords Danışmanlık Hizmetidir. Google AdWords Reklam platformunu kullanan reklam verenler ve İnternet Reklamcılığı ile Arama Motoru Pazarlaması (Search Engine Marketing) alanlarında faaliyet gösteren, küçük – orta – büyük bütçeli kuruluşların internet reklam stratejilerini belirlemeleri üzerinde araştırmalar yapar.

 

FMO CREATIVE , sürekli gelişen İnternet Teknolojileri (IT) ile bu gelişmeden oldukça fazla etkilenen Arama Motoru Pazarlaması (SEM) sektöründe 9 yılı aşkın deneyimi, arama motoru algoritması üzerine başarılı çalışmaları olan dinamik ekibi, “Minimum maliyet, Maksimum kazanç” odaklı çalışma politikası, gerçekleştirdiği Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM) projeleri ile kendi alanında elde edilmesi zor başarılara imza atmış bir kuruluştur.

 

FMO CREATIVE Google Seo,  Adwords Sistemi Nasıl Çalışır?

İnternet reklamcılığı düşünüldüğü kadar kolay bir uygulama değildir. Gelişen son teknolojiler ile internet reklam platformları, reklam verenlerini sahte kullanıcı ataklarından korumak için oldukça sert ve gerekli önlemler almışlardır. Bunun en büyük ve en iyi örneği Google AdWords reklam programında yaşanan Reklam Politikaları güncellemeleridir.

 

 FMO CREATIVE ’in farkı, reklam verenlerin isteklerine sadece reklamcılık mantığı ile değil, bir reklamın internet reklamcılığına uygun olup olmadığını da sorgulamasından kaynaklanır. Etkileşim alanı çok geniş olan internet, reklamcılık için oluşturulmuş olan uygulamaları çerçevesinde diğer reklam mecralarından farklı kurallar ve mantık ile işler. FMO CREATIVE bu farklı kuralların uygulamasında profesyonelleşmiş ekibi ve deneyim birikimi ile, reklam verenlerin internet reklam stratejilerini en etkili şekilde oluşturmayı hedeflemiştir.

 

FMO CREATIVE ’in Genel Yönetmeni Fuat M. Ödemişli ‘nin Çözüm Ortaklı ekiplerinden biri olan Google içindeki bu özel ekibi ile Google Seo ve  AdWords konusunda ne kadar profesyonel temelleri olduğunu öğrenmek isterseniz  Özel Referanslarımızı isteyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca FMO CREATIVE ekibinin yazıları ile zenginleştirilmiş www.odemisli.com/blog adresindeki makaleler eminiz ki Google AdWords Reklam Platformunu daha iyi tanımanızda yardımcı olacak başvuru kaynaklarından biridir.

 

Bu Hizmet Nasıl Ücretlendirilir?

FMO CREATIVE internet üzerindeki tanıtım organizasyonunuzun düzenlemesinden sorumludur. Buradaki reklam bütçesi tamamen size bağlıdır. Seçeceğiniz internet tanıtım hizmetine göre ücretlendirilirsiniz.

 

FMO CREATIVE ’in sizler için belirlediği 4 İnternet Tanıtım Paketi bulunmaktadır. Ancak bu paketlere dahil olan hizmetler ile ilgili veya standart paketlerin dışında farklı internet tanıtım hizmeti almak isteyen kullanıcılarımız, İLETİŞİM bölümümüzden bize ulaşabilir.