Web Tasarım

FMO CREATIVE | Web Tasarım HİZMETLERİ

web tasarım, web tasarim, web tasarımı, istanbul web tasarım, web tasarım istanbul, internet sitesi tasarımı, dinamik web tasarım, google seo, seo, e ticaret, web yazılım, web dizayn, web design

 

Web Tasarım bir yandan yaratıcılık sınırlarını zorlarken, web tasarımın sadece estetik olmadığını çok iyi biliyoruz. Sade ve etkileyici olmayı bir kenara koyarsak, web tasarım, kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi gibi temel öğeleri bir araya getirerek dijital stratejinizle uyumlu, markanızı en iyi temsil edecek, kaliteli ve kullanışlı çalışmalara imza atıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı
Tasarım kararlarını oluşturmak için hedef kitleyi iyi tanımak; bunun için de iyi bir araştırma yapmak gerekir. Kullanıcı odaklı tasarımlar, hedef kitleye ulaşmak ve onların siteye olan ilgisini canlı tutabilmek açısından önemlidir. Kullanıcı deneyimi tasarımına dair sorulan sorulara verilecek doğru cevaplar, bizi sonuca daha hızlı götürecektir.

Arayüz Tasarımı
Kullanıcı ve web sitesi tasarımı arasında iletişim ve etkileşimi sağlayan; web sitesinin yapımındaki ilk kısım arayüz tasarımıdır. Tasarımların hızlı ve rahat kullanılabilmesi, göze hitap etmesi ve kullanıcıyı çok yormaması; kısacası kullanıcıya rahatlık sağlaması gerekir ki sonuçtan verim alabilelim. Bu konuda sizleri doğru yönlendirme amacını taşıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Tabiki iş sadece web tasarım yapmak ile bitmiyor. Birde arama motoru optimizasyonu, yani web sitenizin Google – Yandex vb. arama motorlarının, doğal arama sonuçlarındaki bulunabilirliğini de unutmamak gerekir. Gerekli kodlamalar ve doğru seçilmiş anahtar kelimelerle siteniz ilk sayfada yer alabilir. Tabi ki FMO CREATİVE olarak amacımız sitenizi yalnızca ilk sayfaya taşımak değil; ilk sayfanın en üst kısımlarında yer almanızı sağlamaktır.

web tasarım, web tasarim, web tasarımı, istanbul web tasarım, web tasarım istanbul, internet sitesi tasarımı, dinamik web tasarım, google seo, seo, e ticaret, web yazılım, web dizayn, web design