Web Tasarım

15Ocak, 2013

Categories:
E-Ticaret Site Tasarım, Kişisel Site Tasarım, Kurumsal Site Tasarım, Soru ve Cevap, Web Tasarım

Comments:
0

Author:
exorcist

Web Tasarım Nedir ve Neden Yapılması Gereklidir.

Öncelikle belirtmek isterim ki yeni çıkan yasaya göre web sitesi olmayanlara ağır cezalar var.  Tabiki siz bu cezada yer almak istemezsiniz, bende istemem.

Yaptığım internet siteleri, sizin ve benim açımız önemlidir. Çünkü siz kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm dünyaya satmak istersiniz. Bende sizin web sitenizi yaptığım için kendimi tanıtıyorum. Web sitesi dediğiniz kurumsal kimliğinizi tek tık ile dünyaya tanıtmak demektir. Referanslarıma baktığınızda büyük firmalarla çalıştığımızı görebilirsiniz. Yaptığım web tasarım size özel ve yönetim paneli ile yönetilebilir olması ile içerik yönetimi yapmanıza yardımcı olur.

Word dosyasında çalışır gibi kendiniz yönetebilir ve kayıt eder internet sitenizi yayına sokabilirsiniz.Ayrıca yaptığım web sitelerinde GOOGLE SEO dediğimiz googlede üst sıralarda çıkacak şekilde uyarlanmıştır. Size sadece bilgileri düzenlemek kalır. Daha fazla bilgi için benim ile iletişime geçebilir,  SEO ve SEO Optimizasyonu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Web siteniz tabiki hedefine ve amaçlarına göre ayarlanmalıdır. Eğerki arama motorlarında sizde üst sıralarda çıkmak istiyorsanız yazdığınız yazıların tamamen size ait olması gereklidir. Siz başka bir siteden alırsanız yazdıklarınızı GOOGLE kopya olarak görecektir ve fazla bir hit almazsınız.

Web Tasarım Nasıl Olmalıdır.

1) Hızlı bir şekilde açılmalıdır ve görselliği güzel olmalıdır.
2) Firmanızı tam olarak anlatmalı ve imajınızı göstermelisiniz.
3) Anasayfada yaptığınız işle alakalı görsel ve metin olması gerekmektedir.
4) Özellikle kullanımı kolay olmalıdır. Yani kendinizi müşteri olarak düşünün ve siteyi öyle kullanın.
5) Ayrıca yazdığınız bilgilerin yeterli olması gerekmektedir. Yani müşteri size telefon açtığında hangi ürünü istediğini kendisinin bilmesi gerekmektedir. Ürün ile alakı size soru sormaması gerekir.
6) Tabiki siteniz dinamik bir alt yapıya sahip olması gerekiyor. Ürün modülü olmasına dikkat etmelisiniz.

Bana illaki sitenizi bize yaptırın demiyorum ama yaptıracağınız firmaya da kesinlikle bu konular hakkında sorularınızı sormanızı ve bilgi almanızı tavsiye ederim.

LEAVE A REPLY

You must be logged in to post a comment.